Brzytwa Boker King Cutter Original 5/8" RoundPoint

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 140721
  • Producent: Boker
  • Kod producenta: 4045011147920
  • Dostępność: (1 szt.) (1 szt.)
  • szt.
  • 789,00 zł

Ten model to idealnie odwzorowany oryginał z początków XX wieku. Lustrzane wykończenie klingi, złocenie 24-karatowym złotem i okładki ze sztucznego rogu odwzorowują ducha epoki i panującą wtedy stylistykę.

King Cutter to prawdziwy Król, nie żadna papierowa figura. Wygodne rękojeści, szerokie nierdzewne ostrza i genialna ostrość to gwarancja udanego porannego golenia. King Cutter był istnym koniem pociągowym XX serii Boker Razor Pro. Każdy model z tej serii ma laserowo nadrukowaną nazwę na klindze i intarsję w kształcie drzewa na rękojeści. Dostaraczany jest z certyfikatem autentyczności w historycznym opakowaniu.

UWAGA !

Brzytwy stworzone ze stali węglowej są podatne na korozję i nie nadają się do mycia środkami do mycia stali chirurgicznej oraz innymi środkami do dezynfekcji stosowanych w salonach fryzjerskich i barberskich, czy też alkoholem. Nie zaleca się dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych z uwagi na cienkie ostrze i różną specyfikę używanych materiałów rękojeści.

Brzytwy należy myć wyłącznie wodą z mydłem i obowiązkowo wycierać do sucha. Gdy brzytwa nie będzie użytkowana przez dłuższy czas – nasmarować olejem (najlepiej kameliowym) celem zabezpieczenia przed korozją. 

Brzytew nie wolno narażać na bezpośredni kontakt z produktami ze skóry naturalnej, gdyż kwas taninowy służący do jej obróbki może przyspieszać korozję. Przed włożeniem do etui można zabezpieczyć brzytwę owijając ją natłuszczonym papierem.

Dane techniczne

Stal klingi: węglowa
Rękojeść: róg
Czoło: Okrągłe
Szerokość klingi: 5/8"
Gwarancja: Dożywotnia producenta