Brzytwa Boker Mister Kutter 7/8" French Point LE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 140204
  • Producent: Boker
  • Kod producenta: 4045011201646
  • Dostępność: Brak - na zamówienie - Czas realizacji około 21 dni Brak - na zamówienie - Czas realizacji około 21 dni
  • szt.
  • 964,00 zł
Emmanuel Renaud to człowiek prowadzący znane salony barberskie „Mister Kutter”. Francuz z doliny Loary rozpoczął swoją karierę jako profesjonalny fryzjer męski w 1991 roku. Dziś jest właścicielem czterech salonów barberskich z 16 pracownikami i ma zamiar otworzyć „Akademię Kutter School”.

Brzytwa Boker Mister Kutter dzięki masywnemu szerokiemu ostrzu 7/8 " -  w limitowanej edycja 99 sztuk - naprawdę przyciągająca wzrok. Francuski czubek i zakrzywiony uchwyt Wenge z ozdobnym ćwiekiem i plakietką z drzewkiem Boker, idealnie nadają się do stylizowania. W zestawie z historycznym opakowaniem , certyfikat autentyczności i indywidualnym numerem seryjnym.


UWAGA !

Brzytwy stworzone ze stali węglowej są podatne na korozję i nie nadają się do mycia środkami do mycia stali chirurgicznej oraz innymi środkami do dezynfekcji stosowanych w salonach fryzjerskich i barberskich, czy też alkoholem. Nie zaleca się dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych z uwagi na cienkie ostrze i różną specyfikę używanych materiałów rękojeści.

Brzytwy należy myć wyłącznie wodą z mydłem i obowiązkowo wycierać do sucha. Gdy brzytwa nie będzie użytkowana przez dłuższy czas – nasmarować olejem (najlepiej kameliowym) celem zabezpieczenia przed korozją. 

Brzytew nie wolno narażać na bezpośredni kontakt z produktami ze skóry naturalnej, gdyż kwas taninowy służący do jej obróbki może przyspieszać korozję. Przed włożeniem do etui można zabezpieczyć brzytwę owijając ją natłuszczonym papierem.

Rękojeść: Drewno Wenge
Szerokość klingi: 7/8"