Brzytwa Boker Reuzel All Black 4/8" Round Point

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 140541
  • Producent: Boker
  • Kod producenta: 4045011185410
  • Dostępność: (2 szt.) (2 szt.)
  • szt.
  • 615,00 zł

Czarne jest piękne - z takiego założenia wyszli Leen i Berturs kiedy spytaliśmy ich o projekty brzytew. Dlatego też modele „All black” to czarne klingi zagnieżdżone w czarnym jak noc, trwalym, nowoczesnym i mocnym G10. Nieco szelmowski charakter podkreślają grawerowane loga, a kontrastu dodają błyszczące piny rękojeści.


Klasyczna węglówka o szerokości 5/8 cala z okrągłą główką zostałą pokryta antacytowo-czarna powloką PVD. Nie tylko nadaje ona klindze „złego” charakteru ale też doskonale chroni przed korozją. Chwyt posiada podwójne ząbkowanie a rękojeść to czare jak noc G10. Całość zapakowana w oryginalne opakowanie z certyfikatem autentyczności.


UWAGA !

Brzytwy stworzone ze stali węglowej są podatne na korozję i nie nadają się do mycia środkami do mycia stali chirurgicznej oraz innymi środkami do dezynfekcji stosowanych w salonach fryzjerskich i barberskich, czy też alkoholem. Nie zaleca się dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych z uwagi na cienkie ostrze i różną specyfikę używanych materiałów rękojeści.

Brzytwy należy myć wyłącznie wodą z mydłem i obowiązkowo wycierać do sucha. Gdy brzytwa nie będzie użytkowana przez dłuższy czas – nasmarować olejem (najlepiej kameliowym) celem zabezpieczenia przed korozją. 

Brzytew nie wolno narażać na bezpośredni kontakt z produktami ze skóry naturalnej, gdyż kwas taninowy służący do jej obróbki może przyspieszać korozję. Przed włożeniem do etui można zabezpieczyć brzytwę owijając ją natłuszczonym papierem.

Dane techniczne

Stal klingi: węglowa
Rękojeść: G10
Czoło: Okrągłe
Szerokość klingi: 4/8"
Gwarancja: Dożywotnia producenta