Buty Lowa Ranger III GTX Schifer

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: LW-210687-0997_009
  • Producent: Lowa
  • Dostępność: Dostępny (1 szt.) Dostępny (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 990,00 zł
  • Rabat: -247,50 zł (25 %)
  • 742,50 zł

 

 

Buty Lowa Ranger III GTX, Schifer

Ten klasyczny but trekkingowy ma wytłaczane woskowane cholewki z nubuku, co nadaje mu solidny wygląd. Dzięki jednoczęściowej konstrukcji i licznym funkcjom zapewniającym komfort, takim jak anatomicznie zaprojektowany język C4 i sznurowanie w systemie X, zapewniające precyzyjne trzymanie stopy, jest idealny na wiele kilometrów polowań i pieszych wędrówek, zarówno na szlaku, jak i poza nim. But jest wodoodporny i oddychający.

Specyfikacja:
Materiał wierzchni: woskowana skóra nubukowa
Górna ochrona: Rubber Rand
Konstrukcja: Board Lasted - Cemented Sole
Membrana: GORE-TEX®
Sznurowanie: otwarte i zamknięte haczyki, dodatkowo oczka rolkowe, system X-Lacing®
Konstrukcja języka: C4 - Tongue®
Podeszwa środkowa: DuraPU ™ z systemem SPS
Podeszwa: VIBRAM® Natural
Kraj pochodzenia: Niemcy
Waga: 1700g

 

> VIBRAM® NATURAL


RANGER III GTX jest wyposażony w podeszwę Vibram®. Włoski producent od wielu lat jest jedną z wiodących marek wysokiej jakości podeszew. Średnio-wysoki, zorientowany na trekking VIBRAM® NATURAL jest idealny do podejść i zejść w trudnym terenie dzięki mieszance gumowej oraz charakterystycznemu profilowi pięty i przodu. Te dobre cechy zapewniają najlepszą formę komfortu chodzenia.

 

> GORE-TEX

Gwarantowana ochrona przed warunkami atmosferycznymi, nawet podczas ulewnego deszczu i ciężkiego śniegu: RANGER III GTX jest wyposażony w membranę GORE-TEX. Innowacyjna technologia zapewnia optymalną wodoodporność
i oddychalność.

- Trwale wodoodporny
Membrana zapewnia niezawodną wodoodporną ochronę. Bez względu na to, jaką przygodę planujesz, możesz liczyć na technologię GORE-TEX, która zapewni przyjemną suchość stóp.

- Wysoka oddychalność
Zaprojektowane z myślą o optymalnej oddychalności, buty GORE-TEX zapewniają przyjemny komfort nawet podczas intensywnych aktywności. Woda nie może przeniknąć do obuwia, a wilgoć wytworzona wewnątrz buta wydostaje się przez miliardy porów w membranie GORE-TEX.

- Wiatroodporna
Membrana GORE-TEX niezawodnie walczy z wiatrem i pogodą. Dzięki temu możesz wyruszyć na wycieczkę bez względu na pogodę.

 

> X-LACING® - ABY ZAPEWNIĆ, ŻE NIC SIĘ NIE ZEŚLIZGNIE…


W rezultacie język znajduje się tam, gdzie powinien - bez ślizgania się lub punktów nacisku: na tym polega technologia X-LACING® w RANGER III GTX. Ten specjalny system sznurowania zabezpiecza język zarówno w pionie, jak iw poziomie. Ponieważ system sznurowania zyskuje niezależność od wysokości podbicia, konstrukcja jest idealna dla każdego rodzaju stopy. Ta technologia zapewnia, że nacisk sznurówek jest przenoszony nie tylko na haczyki, ale także na język.

 

> ROLKOWE OCZKA = ŁATWIEJSZE CHODZENIE

Aby sznurowadła biegły elastycznie i gładko przez oczka, małe kulki rolkowe minimalizują tarcie w metalowych oczkach RANGER III GTX.

 

> JĘZYKI C4 - IDEALNIE DOSTOSOWANE DO ANATOMII STOPY

Specjalnie zaprojektowany język RANGER III GTX znacznie zwiększa komfort. Język ma dodatkową wyściółkę na zewnętrzną część stopy, a jego górny koniec jest wyjątkowo miękki. Ta asymetryczna wyściółka zapewnia efektywnie skoordynowane wsparcie dla wielu obszarów stopy. Aby uwzględnić anatomię stopy, wgłębienia w okolicy kostki zostały również umieszczone wyżej po wewnętrznej stronie niż na zewnątrz, a po wewnętrznej stronie stopy zintegrowano elastyczną wkładkę do zginania.

 

> DWUSTREFOWE WIĄZANIE

Dzięki dwustrefowemu systemowi sznurowania zastosowanemu w RANGER III GTX, przednia część i cholewka mają własne, oddzielnie regulowane strefy sznurowania. Dzięki temu but można indywidualnie dopasować do anatomii stopy i sznurować na różne sposoby podczas wchodzenia i zejścia.

 

> MINIMUM SZWÓW, MNIEJ ŚCIEGÓW DLA ZAPEWNIENIA MAKSIMUM KOMFORTU

Szwy i nakładanie się materiałów są wyeliminowane w RANGER III GTX dzięki zastosowaniu dużych elementów w formowaniu cholewki. Zmniejsza to możliwość powstawania punktów nacisku, co zwiększa komfort.

 

 

 

 

TABELA ROZMIARÓW BUTÓW LOWA