Latarka Ledlenser iL7

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 500838
  • Producent: Ledlenser
  • Kod producenta: 4058205001304
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 315,00 zł

Długa żywotność baterii i lekkość.
Dzięki Ledlenser iL7 możesz w razie potrzeby pracować w strefach zagrożonych wybuchem 2/22, aż do 37 godzin. Bardzo duży przełącznik magnetyczny jest łatwy w obsłudze, nawet w rękawiczkach. Latarka iL7 jest wyposażona w zaawansowany system ogniskowania, który zapewnia wydajną, dostosowaną do potrzeb regulację wiązki światła.

Unijna dyrektywa ATEX w skrócie:

Od instalacji zajmujących się produkcją ropy i gazu, przez zakłady chemiczne i destylarnie, aż do tartaków i piekarni: dla unijnych zakładów, w których wystepuje zagrożenie wybuchem, są podzielone na odpowiednie strefy.

STREFA 0/20

Przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci palnych gazów, oparów lub mgieł występuje ciągle (np. w zbiornikach z gazem lub silosach zbożowych).

STREFA 1/21

Przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci palnych gazów, oparów lub mgieł występuje czasami.

STREFA 2/22

Przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci palnych gazów, oparów lub mgieł z reguły nie występuje lub występuje krótkotrwale (np. w przypadku  wycieku gazu).

Dane techniczne

Zasięg: 165 m*
Ilość lumenów: 340 lm*
Zasilanie: 3x AA (R6) 1.5V
Długość: 161 mm
Waga z bateriami: 232g
Wodoodporność: ip66
Max czas świecenia: 37 godz.**
*: Strumień światła (w lumenach) lub maksymalny zasięg światła (w metrach) zmierzony przy ustawieniu na maksymalną jasność, z kompletem nowych baterii alkalicznych. Chodzi przy tym o wartości przeciętne, które mogą się różnić w poszczególnych przypadkach
**: Średni czas świecenia na najniższym stopniu do uzyskania strumienia światła 1 lumena.