Nóż Böker Plus Collection 2021

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 01BO2021
  • Producent: Boker Plus
  • Kod producenta: 4045011223587
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 1 570,00 zł

Kolekcjonerzy z całego świata co roku z niecierpliwością czekają na noże z pożądanej serii specjalnej Boker. Różne modele z linii Boker Annual Damascus i noże z kolekcji Magnum od wielu lat zdobią gabloty niezliczonych miłośników noży. Doskonale skoordynowana symbioza materiału, wzornictwa i funkcji szybko przekonuje i często budzi nieodparte pragnienie.

Po tym, jak światowej sławy amerykański producent noży Lucas Burnley dał sygnał do rozpoczęcia wysokiej jakości serii Boker Plus Collection w 2020 roku, miłośnicy noży mogą spodziewać się ekskluzywnego i ściśle limitowanego noża kolekcjonerskiego również w 2021 roku. Kolekcja Boker Plus 2021 została opracowana we współpracy z amerykańskim producentem noży Toddem Rexfordem, który już wyrobił sobie markę w świecie noży dzięki swoim nowoczesnym, częściowo ekstrawaganckim projektom.

Elegancki nóż składany z tytanową blokadą framelock wyposażony jest w ergonomicznie ukształtowaną okładkę rękojeści wykonaną z dzikiego włókna węglowego, która stanowi szlachetny kontrast w stosunku do tytanowego szkieletu. Głownia typu  Droppoint o satynowym wykończeniu, zamocowana na łożyskach kulkowych i wykonana z wysokowydajnej stali proszkowej M390 o wysokiej wytrzymałości i najwyższej odporności na zużycie. Kołek kciuka, element dystansowy i pierścień wokół śruby osi ostrza są anodowane na brązowo i stanowią kolorowy akcent. Otwór na smycz i precyzyjnie wyfrezowany, głęboki klips do przenoszenia (tip-up / r) wykonane są z tytanu i dopełniają cechy tego wyjątkowego noża kolekcjonerskiego, który jest ograniczony do 500 sztuk na całym świecie. Do noża dołączone jest wysokiej jakości filcowe etui oraz certyfikat autentyczności.

Stal klingi M390, długość całkowita 208 mm, długość klingi 88 mm, grubość klingi 3.7 mm, waga 133 g, rękojeść tytan/włókno węglowe, blokada framelock, klips, designer Todd Rexford

Dane techniczne

Stal klingi: M390
Długość całkowita: 208 mm
Długość klingi: 88 mm
Grubość klingi: 3.7 mm
Waga: 133 g
Blokada: Framelock
Rękojeść: Tytan, włókno węglowe
Klips: tak
Funkcje specjalne: Łożyskowana głownia
Designer: Todd Rexford