Nóż Buck 591 Paradigm Shift Black Auto 12864

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 01BK12864
  • Producent: Buck Knives
  • Kod producenta: 033753157936
  • Dostępność: Dostępny (1 szt.) Dostępny (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 289,00 zł
  • Rabat: -128,90 zł (10 %)
  • 1 160,10 zł

Nóż automatyczny Paradigm Shift rozkłada się natychmiast po wyłączeniu blokady podparcia Shift Mechanism ™. Po prostu przesuń element z powłoką Cerakote® do góry i nóż będzie otwarty! Oznaczony złotymi łącznikami, Paradigm Shift został zaprojektowany z najwyższej jakości stali S35VN i wytrzymałych okładek G10, aby zapewnić utrzymanie krawędzi, wytrzymałość i trwałość. Klips na kieszeń z powłoką Cerakote pozwala na łatwe przenoszenie (tam, gdzie jest to legalne), a blokada ostrza zapobiega przypadkowemu rozłożeniu. Zamyka się w taki sam sposób, jak otwiera - poprzez przesunięcie mechanizmu do pozycji otwartej w celu odblokowania ostrza. Zablokuj je w zamknięciu, wsuwając podporę z powrotem na miejsce.

Blokada Shift Mechanism ™
Nasz opatentowany mechanizm Shift Mechanism ™ służy jako zaawansowany mechanizm blokujący i zabezpieczający. Nie tylko blokuje ostrze otwarte przed zamknięciem, ale także zapobiega przypadkowemu otwarciu, gdy ostrze jest zamknięte.

G10
Prawie niezniszczalny laminat żywiczny, który jest odporny na ciepło, zimno, chemikalia, uderzenia i inne nadużycia. Te mocne, trwałe cechy sprawiają, że G10 dobrze nadaje się do noża, który będzie dobrze używany w ekstremalnych warunkach.

Wyprodukowano w USA
W Buck jesteśmy dumni, że ten nóż został wyprodukowany w USA. Materiały użyte do wykonania twojego noża będą wykonane z najwyższą starannością i będą wolne od wad.

Paul Bos Heat Treat
Jesteśmy znani z naszych ostrzy. Buck Knives jest liderem na rynku w zakresie utrzymania krawędzi dzięki selekcji stali i procesowi obróbki cieplnej, którego pionierem był znany w branży Paul Bos. Każde ostrze jest poddawane rygorystycznemu procesowi obróbki cieplnej i testowi jakości. Następnie jest hartowany do odpowiedniej twardości Rockwella poprzez system ogrzewania, zamrażania i ponownego podgrzewania. Zapewnia to dłuższą żywotność krawędzi, łatwość ostrzenia i ostrze, które Cię nie zawiedzie.

Dane techniczne

Stal klingi: S35VN
Długość całkowita: 193 mm
Długość klingi: 76 mm
Grubość klingi: 3 mm
Waga: 136 g
Blokada: shift mechanism
Rękojeść: G10
Klips: tak