Swiza

Swiza

Ikoniczny biały krzyż nad białym napisem SWIZA na sztandarowym czerwonym tle, to jasne i wyraźne zaznaczenie powiązania marki z jej silnymi szwajcarskimi korzeniami. Ta nowa tożsamość została stworzona wiosną roku 2015 na otwarcie targów BaselWorld. To wydarzenie zaznaczyło ważny moment w historii firmy. Wsparta 110-letnim doświadczeniem, SWIZA jako producent zegarów stołowych i budzików, w roku 2015 rozszerzyła ofertę o zegarki naręczne, bagaż i walizki, torby i plecaki, oraz nową odsłonę szwajcarskiego scyzoryka.


Firma, znajdująca się w Delémont, zawdzięcza nowy kierunek swego rozwoju dwóm energetycznym i wzajemnie uzupełniającym się osobom, to panowie Peter Hug i Florian Lachat. Peter ma doświadczenie w branżach zegarmistrzowskiej oraz nożowej. Florian to znany lokalny przedsiębiorca. Razem postawili na sukces swojej firmy inwestując w połączenie tradycyjnych umiejętności ze współczesnymi projektami.


Produkty SWIZA przeznaczone są do codziennego użytku, na spacerze, przejażdżce rowerowej, pikniku czy w pracy. Służą osobom w każdym wieku i o każdej profesji. Łatwe w użyciu, solidne, praktyczne, celują w bycie odzwierciedleniem Szwajcarii XXI wieku. Scyzoryk, który zadebiutował na świecie w październiku 2015r. nie jest od tego wyjątkiem. Obecny asortyment to jeszcze nie wszystko, co SWIZA ma do powiedzenia – pojawią się jeszcze nowe projekty i kategorie produktów w najbliższych miesiącach.

Marka SWIZA to kunszt w tworzeniu sprawdzonych i prostych rozwiązań użytecznych na co dzień. Szwajcarska technologia jest gwarantem wysokiej jakości oraz trwałości sprzętów oferowanych w naszym sklepie. Nasza oferta obfituje w zegarki, scyzoryki, walizki, torby i plecaki oraz organizery i pokrowce, dlatego znajdziesz u nas bardzo wiele funkcjonalnych rozwiązań.